KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15563031
nr 1556 3031
Oidentifierad konstnär. U. Ringhögh, Signerad, daterad -76. Olja på duk, 60x99 cm, yttermått inklusive ram: 63x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:21:25
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)